Mějte svoje záda v teple

Kvalitní výrobky

Naše hodnoty a cíle revoluční technologie infračerveného záření, kterými žije celý náš tým z nás dělá lídry v oblasti obchodu a výzkumu v této oblasti. Mezi naše nejvyšší cíle patří poskytnout komplexní odborné poradenství.

Doživotní záruka

Protože naše infračervené zářiče s patentovanou technologií s lávovým pískem ze sopek z Jižní Ameriky jsou technologicky tak na výši, že můžeme nabídnout na tyto zářiče doživotní záruku.

Zdravotní účinky

Studie potvrdila pracovní hypotézu, že přímá aplikace infračerveného záření o nízké teplotě na lidská záda může mít – oproti prostému pobytu v teple - významné fyziologické a imunologické účinky na celý organismus.

Na celou studii se můžete podívat zde

Produkty

Přenosný infrazářič Physiotherm

Mobilní zářič

Optimální regenerace a relaxace v každé situaci umožňuje mobilní infračervený zářič. Ať už v obývacím pokoji nebo na cestě, náš mobilní jedinečný mobilní zářič zaručuje příjemné použití infrazáření. Zářič je možno připojit k obyčejné zásuvce. Zvláště profesionální sportovci si pochvalují používání našich mobilních zářičů na cestách.

Relaxační lehátko Physotherm Diva Relax basic

Relaxační lehátko

Díky relaxačnímu lehátku Diva-Relax mohou být léčebné účinky infrazáření ještě lépe prožívány. Stačí 15 minut odpočinku na vyhřívaném lehátku po aplikaci infrazáření a mnohokrát se zvýší účinky. Speciální topná fólie pod ergonomickou povrchovou úpravou zahřívá tělo rovnoměrně.

Lávový polštářek

LAVAcare nahřívací polštářek s vysokou kapacitou tepelné energie se speciálním lávovým pískem z Jižní Ameriky poskytuje zahřátí různých částí těla. Léčivé a relaxační účinky tepla jsou používány lidstem od nepaměti a LAVAcare také využívá těchto výhod. Nahřeje se několik minut v mikrovlnné troubě a můžete ho použít.

Polštářek za krk

LAVAcare nákrční nahřívací polštářek s vysokou kapacitou tepelné energie se speciálním lávovým pískem z Jižní Ameriky slouží k zahřátí krční oblasti při únavě a bolesti. Aplikace tepla zmírní únavu a bolest, stejně jako u našich předků, kteří používali různé zdroje tepla ke stejnému účelu./p>

Polštářek pro děti

I pro Vaše děti můžete použít dětskou variantu nařívacího polštářku LAVAcares vysokou kapacitou tepelné energie se speciálním lávovým pískem z Jižní Ameriky. I Vaši dětem může prohřátí organismu léčivým teplem ulevit od bolesti a únavy a pomůže předejít třeba následkům z prochlazení.

Zdravotní křeslo I-Medic od Physiotherm

Kancelářské křeslo

Naše infračervená kancelářská židle přináší na pracovišti to největší pohodlí. Zmírňuje napětí a bojuje proti pocitu chladu. Zvláštní konstrukce opěradla s vestavěným infračerveným zářičem se přizpůsobí Vaší poloze. Vyrobena ve spolupráci s firmou Wagner, tradičním německým výrobcem kvalitních kancelářských židlí.

Co získáte

Používáním našich produktů získáte:

  • Nízkoteplotní infrazáření
  • Pohodlné poležení
  • Zmírnění únavy a bolestí
  • Pohodlí při jízdě v autě
  • Něco pro Vaše děti

Firma Physiotherm využívá inovativní přístupy k infračervené technologii a má zdravotní atesty pro své výrobky. Vyrábí také infrakabiny s infrazářiči s lávovým pískem. Více informací získáte na stránkách Infrasauny.cz

Odesláním formuláře a kontaktováním souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.


Provozovatelem stránky je INFRASAUNY s.r.o., IČO: 02047721, DIČ: CZ02047721 se sídlem Gutova 2403/42, Strašnice, 100 00 Praha 10, Spisová značka: C 214728 vedená u Městského soudu v Praze. Zástupce značky Physiotherm pro Česko a Slovensko.

Physiotherm